O nás

O spoločnosti

Internet, softvér a smart homing pod jednou strechou

Náš príbeh sa začal v roku 1994, kedy sme začali s predajom a servisom výpočtovej techniky. Naše zameranie bolo najmä na osobné počítače, servery a pokladne, samozrejme, ponúkali sme aj bežnú elektroniku. Od roku 2003 poskytujeme internetové služby, VoIP siete a telefóny a tak pokrývame veľkú časť telekomunikačných služieb v regióne Liptov. S príchodom sledovania TV cez internet sme ako správny nadšenci noviniek priniesli aj túto službu.

Vývoj webových aplikácií na mieru sme odštartovali v roku 2012, kedy sme prevzali do správy portál na podporu cestovného ruchu v regióne Liptov. Zároveň stojíme za druhým potravinovým e-shopom na Slovensku a mnohými zaujímavými aplikáciami. Okrem toho máme skúsenosti so správou serverov, webovými hostingami a registáciou domén. Od roku 2022 sa venujeme inteligentným domácnostiam a energetickému monitoringu.

Internet, TV a telefonovanie

Spoločnosť CityCom s.r.o.

Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie internetových, televíznych a telekomunikačných služieb s cieľom priniesť vysokú spoľahlivosť pre našich klientov. Z oblasti poskytovania telefónnych služieb nás môžete poznať aj pod značkou EuroFon. Naše 30+ ročné skúsenosti v oblasti návrhu, realizácie a monitoringu sietí, konfigurácie sieťových zariadení a telefónov sú vám kedykoľvek k dispozícii. Okrem zdieľaných liniek poskytujeme aj firemné riešenia na mieru a garantovaným 24/7 servisom.

Softvér a inteligentná domácnosť

Spoločnosť EuroCity s.r.o.

Focus spoločnosti je na softvérové riešenia na mieru, najmä webové aplikácie, ktorým sa venujeme už 10+ rokov, ale poradíme s akoukoľvek platformou. Nie je nam však cudzí ani manažment a správa serverov, couldové riešenia, automatizácia procesov alebo DevOps. Tiež pomôžeme pri online marketingu a reklame, optimalizácii pre vyhľadávače (SEO) a copywritingu. Keďže máme mnoho skúseností, poskytujeme školenia a poradenstvo pre spoločnosti aj jednotlicov v oblasti vývoja softvéru a online priestoru.

Čoho sa držíme

Naše hodnoty

Kvalita

Vždy pracujeme na 120% aby ste dostali tie najkvalitnejšie produkty a služby.

Inovácia

Ideme s dobou! Neustále na sebe pracujeme a zlepšujeme naše produkty.

Servis

V prípade problémov sa môžete kedykoľvek obrátiť na náš hotline alebo helpdesk.

Bezpečnosť

Vaše súkromie je pre nás nesmierne dôležité, preto s vašimi dátami pracujeme opatrne.

Transparentnosť a férovosť

Nič pred vami neskrývame, vždy presne viete, koľko vaša služba stojí.

Rýchlosť a spoľahlivosť

Vieme, že rýchly a spoľahlivý prístup k softvéru a internetovým službám je pre vás veľmi dôležitý.