Mesh WiFi systém namieto routera

Internet na každom mieste u vás doma

Ak máte u vás doma na niektorom mieste slabý signál, hravo to vyriešite Mesh WiFi systémom od nás. Nie je to len ďalší router. Je to infraštrukúra sieťových komponentov, ktoré sú vzájomne poprepájané a vytvárajú efektívne rozloženie signálu v priestore. Úlohou každého komponentu v sieti je zabezpečiť čo najrýchlejší prenos údajov.

Na čo sa môžete tešiť:

Lepšie pokrytie a spoľahlivosť signálu
Mesh systém využíva viacero uzlov, ktoré spolupracujú na vytvorení spoľahlivejšej a rovnomernejšej WiFi siete. Na slabý signál alebo výpadky pripojenia môžete zabudnúť.
Vyššia rýchlosť a výkon
V porovnaní s tradičnými WiFi routermi dosiahnete vyššie rýchlosti prenosu dát a lepší výkon vďaka lepšej optimalizácii signálu a možnosti využitia viacerých frekvencií.
Jednoduché použitie a správa
Nový systém si všimnete iba vďaka vyšším rýchlostiam a štýlovým zariadeniam, ktoré zapadnú do vašej dománosti. Žiadne iné starosti nepribudnú.
Inteligentné riadenie pripojenia
Celý systém je natoľko inteligentný, že automaticky optimalizuje signál a prenosovú rýchlosť podľa aktuálnych podmienok siete a požiadaviek používateľov.

Mesh WiFi systém môže ponúknuť významné výhody pre väčšinu zákazníkov v porovnaní s tradičným WiFi routerom a to nie len pre domy a byty s veľkou rozlohou.

Napíšte nám a my sa vám ozveme.

Nazáväzne ma kontaktujte

... alebo sa informujte na info@citycom.sk a 044 551 4507.

Pôsobíme na Liptove

Pokrytie internetu a TV

Pre nasledujúce obce poskytujeme internet a televíziu:
Beňušovce
Bobrovník
Bukovina
Dlhá Lúka
Hliník
Ižipovce
Krmeš
Kvačany
Liptovská Anna
Liptovská Sielnica
Liptovské Matiašovce
Liptovské Vlachy
Liptovské Vlašky
Liptovský Mikuláš
Liptovský Trnovec
Prosiek
Závažná Poruba